Textilná-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Dopravná značka demontovana a uložená k smetiakom.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na stojisku kontajnerov na Textilnej ulici sa vykonávajú práce s uzatvorením stojiska. Keďže dopravná značka prekážala prácam, bolo ju nutné dočasne odstrániť a po vykonaní prác bola daná naspäť.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.