Nám. hrdinov-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Sofia 12. augusta 2019

Voda z fontán nesteká do kanalizácie, resp na to určených miest (zrejme zlé vyspádovanie), ale sa rozteká po námestí a už to tam miestami aj začína dosť smrdieť.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania