Jurská cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Palo 20. augusta 2019

Je vyslovene nevyhnutné aby počas dopravnej špičky bola na mieste stále prítomná aspoň jedna policajná hliadka, ktorá by dokázala operatívne riešiť vzniknuté situácie na problematických miestach obchádzkovej trasy. Napríklad dnes sa pokazila signalizácia na obidvoch žel. priecestiach pri novogale aj levmilku. Situácia bola taká, že tam nastal dopravný kolaps. Nikto to tam neusmerňoval, vznikali tam nebezpečné situácie. Iste nemusím hovoriť, že sa ľudia snažia v tom čase dostať do práce/služby. Zo začiatku ako z toho spravili obchádzku tam hliadky prítomné boli. Nerozumiem prečo tam už dlhšiu dobu nie sú prítomné. Už tam nejazdí toľko áut? Alebo sa už nebodaj "opravil" nadjazd?
V mene všetkých, čo tadiaľ sú nútení jazdiť ďakujem za rýchle vyriešenie tohoto problému!

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Okresný dopravný inšpektorát OR PZ Levice

MsÚ Levice
02. september 2019

Zuzana Bajzová Juhásová

Dnes,v prvy skolsky den boli pani policajti pri prechodoch,chapem,ale tie deti by aj tak tie auta pustili (tak ako kazdy skolsky den), no pri zel.prejazde pri odbocke k priem.parku ani jeden...situacia neunosna, kolony az ku kostolu....prosim,postavte tam policajta aspon pocas spicky rano a poobede!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.