Dopravná-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Michal 24. augusta 2019

Dobrý deň, rád by som požiadal kompetentných o odstránenie zdroja hluku ktorý sa nachádza za 13-poschodovým panelákom na ul.Dopravná 9 za potokom Podlužianka v budove bývalej kozmetiky. Z tejto budovy sa šíri vo dne v noci hluk z nejakého ventilátora asi cez otvorené okná. Ide o o hluk v rozpätí asi 45-55dBA. Tento zdroj hluku by bolo potrebné buď uzavrieť do protihlukového krytu, alebo postaviť medzi ním a najbližšími panelákmi protihlukovú stenu, alebo ak sa jedná o hluk zo sania ventilátora, na toto sanie namontovať tlmič hluku. Obyvatelia v okolitých panelákoch sa na hluk sťažujú a v týchto teplých dňoch nemôžu v noci vetrať pre neznesiteľný permanentný hluk. Takéto hlučné zariadenie v obytnej zóne nemá čo hľadať.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.