Š. Majora-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Dobrý deň. Každým dňom sa táto jama neustále zväčšuje a zväčšuje. Niet niekoho z mesta kto by to po už pomerne dlhej dobe konečne opravil... a to nehovorím o ďalšich v jej okolí.. Bolo by ju možné zaliať poprípade iným spôsobom opraviť? Ďakujeme!

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlky na miestnej komunikácii boli opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
11. september 2019

Alexandra

Dobrý deň. Spýtam sa jednoduchú otázku. Toto sú podľa Vás výtlky opravené? Fotka z dnes, 11.9.2019 o 7:55.....
13. september 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opatovne odoslany samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
13. september 2019

Alexandra

Fotka z dnes, 13.09.2019!
24. september 2019

Alexandra

Mohla by som sa spýtať, ako pokračuje riešenie podnetu?
24. september 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opatovne odoslany samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
12. október 2019

Alexandra

Komentár
12. október 2019

Alexandra

Očividne žijeme v krajine, v ktorej slovo občana nestojí za nič. Kvoli tomuto podnetu sa tu naťahujeme niekoľko mesiacov a hnev stúpa. Výtlk sa zväčšuje, no táto skutočnosť mesto / samosprávu ABSOLÚTNE NEZAUJÍMA. HNUS! Iné vyjadrenie sa na takýto prístup ani nedá nájsť. A 2x správa, že “podnet bol odoslaný samospráve” nie je riešenie problému. Problém treba RIEŠIŤ a nie sa o ňom rozprávať alebo si o ňom dopisovať. Lenže o tieto “bočné” časti Levíc sa už nikto nezaujíma. Hnev stúpa a s ním už aj netrpezlivosť.... Som veľmi zvedavá, kedy nastane ten deň D.
29. október 2019

Alexandra

Ďakujeme za riešenie problém, inak povedané, za zväčšovanie problému, ktorý mesto odmieta riešiť
07. január 2020

Alexandra

Milá samospráva, ubehlo poriadne veľa dní. Týždňov. Mesiacov. Je tu nový rok, čo tak aj podnety občanov riešiť? Či vlastne kedže nikto v tejto štvrti z vás, vysoko postavených, nebýva, tak tento problem netreba riešiť? Ale keby je niečo podobné pri vašom bývaní, tak to je opravené do hodiny, všakže. Či ste si mysleli, že občania zabudnú? No nezabudnú kedže do tych výtlkov vrážajú každý deň. A bohužial už sa ani obísť nedaju. Možno až keď si tam niekto zlomí nohu alebo sa tam stane nejaký iný úraz a zažaluje mesto, tak sa s tým niekto vôbec začne zaoberať. Zobuďme sa zo sna, že veci sa vyriešia bez pohnutia prstom. Začnime problémy aj riešiť, nie sa na ne len usmiato pozerat. Najsmutnejšie na tom je, že keby tie výtlky my občania bývajúci v tomto okolí opravíme, tak ešte sa samospráva bude sťažovať, že ako sme sa opovážili. Tak začnite konať konečne. JE NA ČASE
10. január 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opatovne preposlany samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
06. február 2020

Alexandra

Tak čo milá samospráva?
09. február 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opatovne preposlany samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
10. február 2020

Jozef

Dobrý deň!
Chcem upozorniť na výtlky väčších rozmerov na ul. Š. Majora..a to v križovaní s ul. Železničná, výjazd z ulice smer Dom náradia, priečny skok a rozpadnutá krajnica smerom ku Kukučínovej ul, prepadnutý výtlk pred Domom náradia..
Ďakujem.
Jozef Hrncsár
P.S. Vidím, že už bol podaný podobný podnet...nevyriešený...!! A pribudli ďalšie výtlky.
15. február 2020

Alexandra

Ďakujeme za záplatanie dier. Zostáva nám už len dúfať, že sa stane zázrak a vydrží to dlhšie než zvyčajne.
21. október 2020

Alexandra

Š. Majora-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Drahá samospráva, 26. AUGUSTA 2019 som tu zverejnila príspevok o výtlkoch na ceste, ktoré su tu už pomerne dosť dlhú dobu. Zo začiatku to bola 1 jama, dnes ich tu je 10x viac. Po dlhom naťahovaní, sme sa dočkali riešenia a dňa 15. FEBRUÁRA 2020 nám boli jamy zaplátané a všetkým bolo jasné, že je to riešenie iba aby sa niečo urobilo a dlhú životnosť to mať nebude. Mohla by som sa pýtať, prečo to tak vlastne je, prečo sa robia veci iba aby boli a nie tak, aby aj čo-to prežili... Dnes, 20. OKTÓBRA 2020, je tomu približne (maximálne!) 8 mesiacov, čo tieto zaplátané jamy ako-tak držali. Dážď vám však nepomohol a jamy odhalil. Chcem sa preto spýtať, kedy plánujete zaradiť nedzi svoje plány konečne aj cestu mimo centra mesta a opraviť ju tak, aby bola trvácnejšia a vydržala viac ako 8 mesiacov? Kedy príde rad aj na nás, obyčajných občanov žijúcich MIMO CENTRA Levíc? Je mi jasné, že v Leviciach je ciest, ktoré treba opraviť veľmi veľa, no aj to je asi iba výsledkom práce, ktorá sa v poslednej dobe veľmi rada uplatňuje - zaplátať diery neznamená vyriešený problém. Ďakujeme vopred za kladné vyriešenie nášho dlhotrvajúceho problému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.