Južná-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Ela 02. septembra 2019

Poprosila by som kompetentných, keď sa bude kosiť sídlisko Vinohrady, aby dali do poriadku aj kríky, ktoré sa nachádzajú pri chodníku, ktorý smeruje k detskému ihrisku. Vopred ďakujem

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, krík bol dňa 10.9.2019 ostrihaný.

Odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.