Ľ. Štúra-zanedbana zelen na cyklotrase

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Palo 04. septembra 2019

Poprosím kompetentných, ktorí sú zodpovední za stav verejnej zelene, aby si prišli skontrolovať stav kríkov na ulici Ľ. Štúra, ktoré na minimálne 3 miestach zasahujú do celej šírky cyklopruhov na ceste. Nechcem na nikoho útočiť, ale pracovníci istej firmy ktorá má na starosti verejné služby, tadiaľ chodí azda každý deň s dodávkou s ktorou kontrolujú stav smetných nádob na tejto ulici.
A zarastené je to tam už dlhodobo. Tak dúfam, že to týmto spôsobom rozhýbem, a začnú s tými zanedbanými drevinami, ktoré zasahujú do chodníkov a ciest po celom meste konečne niečo robiť, lebo je to katastrofa.

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zeleň na ul. Ľ. Štúra bola upravená dňa 10.9.2019.

Odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
03. október 2019

Palo

Ano, vyzera to uz lepsie. Uz len udrziavat tento stav. Dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.