Mochovská-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Úchylák, ktorý leží v tráve a honí si - videný aj dnes a hlásený viackrát na MsP. Žiadam odchyt a umiestnenie do príslušného zariadenia.

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestská polícia
24. september 2019

Martina

Ešteže je aspoň pokosené, aby ho bolo už z diaľky vidieť 😂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.