Dopravná-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
J. R. Oppenheimer 13. septembra 2019

Zábradlie pri prechode pre chodcov v tesnej blízkosti I. ZŠ je vyvrátené.

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ
19. november 2019

J. R. Oppenheimer

Asi už 2. mesiace vyriešené!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.