M.R. Štefánika-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Dušan Mráz 24. septembra 2019

pekny vecer... na Krizovatke Stefanikovej ulice smerom k POkroku nieje funkcne verejne osvetlenie. Kedze v okli vsade svieti, prepokladam, ze je len vypadnuty jeden okruh. Prosim o doriesenie, je to po tme velmi nebezpecne pere chodcov.

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania