M.R. Štefánika-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

stĺp 1088

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie bolo opravené dňa 24.9.2019.

Odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
06. október 2019

Zuzana Hoare

osvetlenie je stále nefunkčné
09. október 2019

Zuzana Hoare

opravene, vdaka
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
07. december 2019

Zuzana Hoare

stlp 1088 znova nefunkcny
22. december 2019

Zuzana Hoare

stale nefunkcne
06. január 2020

Zuzana Hoare

opat funkcne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania