Dopravná-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Palo 29. septembra 2019

Poprosil by som kompetentných, aby zabezpečili častejšiu kontrolu tohoto prechodu pre chodcov hliadkami MP alebo PZSR, keďže najmä v čase, keď idú deti do škôl je tam veľký problém dostať sa na druhú stranu, nakoľko asi 95% vodičov tento prechod ignoruje. Pretože ak stojím už dobre že nie na ceste spolu s ďalšími hádam 10 ľudmi a veselo si prejde za sebou 10 áut aj napriek tomu že vozidlo oproti nás púšťa -tak to je už silná káva. Ja niesom žiadny kaskadér aby som sa vrhal pod autá, nie je to tak dávno kedy tam auto zrazilo človeka. Takže kľudne by sa tam mohla občas postaviť hliadka a vybrať niekoľko stoviek pokút, lebo taká 60eurová skúsenosť sa do pamäti vryje určite viac ako dopravná značka alebo spomalovací prah... Ďakujem

01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Okresný dopravný inšpektorát OR PZ Levice, MsPO Levice

MsÚ Levice
04. október 2019

*pt*

preboha, len nie zase dalsie spomalovaci pruh! :O
11. október 2019

Palo

Jasne som to tam pisal ze nie spomalovaci prah, lebo vacsia hlupost nez to neexistuje. Treba tam proste rano postavit hliadku nech si tam par dni zarobia a vybavene. Treba vodicom v LV trochu osviezit pamat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.