Severná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Dobrý deň. Na ulici Severná 15 - 17 je prepadnuta vozovka

01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlk bol opravený v 40. týždni.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
14. október 2019

Peter

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania