Na lúkach-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

pri polnohospodarskej škole

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, oprava bola zaradená do harmonogramu opráv lavičiek roku 2020.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.