Komenského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Barbora Scarlat 09. októbra 2019

Dobry den, novy chodnik pri prijazdovej ceste z Ludanskej na Komenskeho je cely zarasteny burinou, tento problem je dlhodoby a nikto sa on nestara, problem nebol este ani raz rieseny.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol vyčistený od buriny 10.10.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.