Ku Bratke-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Dobrý deň, poprosím o odstránenie zlomeného konára. Ďakujem.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, konár bol odvezený 11.10.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.