Školská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Adam Mihál 10. októbra 2019

Dobrý deň, na Ul. Hlboká by sa zišiel obstrihať ťahajúci krík na kontajnerovom stojisku, ten totiž zabraňuje vo výhľade na križovatku.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
20. júl 2020

Ivan M.

Hlboká-Zeleň a životné prostredie-iné

Poprosím o ostrihanie zelene okolo stojiska kontajnerov na Hlbokej ulici, pretože ked vychadzate autom zo Školskej na Hlbokú je tam zlý rozhľad.
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.