Ku Bratke-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Poškodené zvodidlá

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obrubníky boli opravené 25.10.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania