SNP-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Peter 22. októbra 2019

2 dni po jarmoku sú chodníky okolo našej prevádzky na rohu Vojenskej ulici a ulici SNP stále znečistené, prosíme o urýchlenú nápravu aby sme mohli zákazníkov prijať v dôstojnom prostredí. Ďakujeme

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol opätovne vyčistený dňa 23.10.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.