Dopravná-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Zuzana 04. novembra 2019

Sused si bez povolenia vysádzať stromčeky.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. november 2019

*pt*

pani Zuzana, v com je akoze problem? Vazne sa pytam. Preco toto musite riesit cez bonzovanie po uradoch, to musite mat fakt uzasne susedske vztahy v tom vchode
17. november 2019

Zuzana

To nie je bonzovanie, to je riešenie, nám susedom záleží na to kde sa tie stromčeky nasadia a nie na parkovisko a kde vedú inžinierske siete, pán sused si nedá vysvetliť, že nemôže si posadiť stromcek6kde on chce.
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, individuálne realizovanú  výsadbu musí občan, na základe výzvy mesta Levice, oznámiť z dôvodu rešpektovania ochranného pásma sietí / plyn, voda, elektrika, optická sieť, verejné osvetlenie, teplovod/ a zároveň z dôvodu výberu druhu rastlín. Inak zo strany mesta nie je dôvod brániť iniciatíve vo výsadbe,  schválenej vlastníkmi bytov v danom bytovom dome.

V tomto prípade nebola výsadba oznámená, v rade sú vysadené ďalšie tri jedince - cca do veku 5 rokov, novo vysadená drevina nie je invázna, je to ovocná drevina.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.