Sv. Michala-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

v parku pri hrade to takto vyzera tam sa uz dlho neuptatovalo

18. november 2019

Jan Jančo

tak este jedna fotka
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, malé smetné nádoby sa v parku vysýpajú pravidelne. Ako je zrejmé z obrázku odpad je pohodený mimo odpadových nádob a to pri pôvodných kvetináčoch. Smeti boli opakovane  odpratané 12.12.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania