Vysoká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
J. R. Oppenheimer 20. novembra 2019

Takto vyzerá po víkendoch Kalvária – miesto oddychu, turistiky, kresťanskej histórie a hodnôt. Odpad, plné smetné koše, zdevastované lavičky. Bol by som rád keby mi niekto odpísal v duchu štatistickom, koľko ľudí odchytili a pokutovali príslušníci Mestskej polície za tento rok 2019 v súvislosti s vandalizmom (najmä poškodzovanie mestského mobiliáru), popíjaním alkoholu na verejných voľných mestských priestranstvách na to neurčených a rozhadzovaním odpadu. Obzvlášť by bola vhodná štatistika počas víkendov. Ako keby vymizla z pracovných povinností MsP pochôdzková činnosť policajtov! A už vonkoncom nechápem ako na Kalvárii môže niekto netrestne založiť oheň, vatru a robiť si tzv. „Táborák“!!!!!

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? útvar primátora

Mestský úrad Levice
05. december 2019

J. R. Oppenheimer

A čo ďalej páni z útvaru Primátora??? Riešenie - náprava?
08. december 2019

Braňo

Čudujete sa? Po víkendoch je bordel všade , aj v mestskom parku.kalvária , na ňu sa zabúda. Jedno z mála lokalít ktoré majú byť pekné, čisté a upravené , žiaľ realita býva úplne inde a úprimne nechápem?!
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol odstránený aktivačnými pracovníkmi, oprava lavičiek zničených vandalmi bude zabezpečená v jarných mesiacoch 2020.

útvar primátora MsÚ Levice
20. december 2019

J. R. Oppenheimer

Ďakujeme! (budem sledovať tú spomínanú jar 2020 - aby z toho zas nebol tzv. skutek - utek) Ináč nechápem prečo neustále kryje Magistrát MsP a nekontroluje jej činnosť najmä v zmysle pravidelných pochôdzkových činností podľa jednotlivých rajónov a zodpovedných dvojíc Policajtov?!?! (vyhodnocovanie počtu zásahov a ich efektívnosti)
31. marec 2020

Braňo

Vysoká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

riadny bordel na kalvárií, poriadne nemáme (levičania) kam chodiť a aj vďaka nezodpovedným ľuďom takto vyzerá jedno zaujímavé miesto v meste !
06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smeti boli odstránené a neporiadok uprataný dňa 6.4.2020. Oprava lavičiek sa uskutoční súbežne s opravou ostatných lavičiek v meste.

útvar primátora, MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.