Vysoká-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
J. R. Oppenheimer 20. novembra 2019

Som veľmi počudovaný že si tu ešte nikto nedolámal kosti. Asi 3. cm Roxorový (oceľový) hrubý kolík vytŕča z chodníka (z betónovej dlažby). Veľké riziko úrazu najmä cestou smerom dole z kopca.

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
05. december 2019

J. R. Oppenheimer

Čakáte kým si niekto nedoláme kosti alebo nos? :-(
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vytŕčajúci "roxor", ktorý bol nebezpečný pre chodcov bol odstránený.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
18. december 2019

J. R. Oppenheimer

Ďakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.