Ľ. Štúra-Dopravné značenie-malo viditelna znacka

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Tatiana Schweierová 22. novembra 2019

Dopravné značenia osadzované v súvislosti s novobudovaným parkoviskom na Dopravnej (aj zákazová značka )boli osadené priamo v korune stromu. Od jari do jesene ich nebude vidno.
Ide o Štúrovu ulicu smerom na železničnú a autobusovú stanicu a novobudované parkovisko na Dopravnej ulici,

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, koruna stromov bola orezaná, samozrejme v rámci údržby značiek bude koruna po zazelenaní v prípade potreby upravená.

odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania