Kyjevská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Roland Beláni 25. novembra 2019

Dobrý deň,
na ulici Kyjevská sa začalo s orezom sliviek, časť stromov je orezaná, ale už 3 - 4 týždne sa v práci nepokračuje. Orezané konáre zostali na mieste a nikomu to nevadí, že práca je nedokončená a na mieste zostal neporiadok konáre a smeti
z blízkych kontajnerov. Postarajte sa prosím o to aby pracovníci svoju prácu dokončili a po sebe upratali. Ďakujeme.

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stromy na Ul. Kpt.Nálepku (Kyjevská ul.) boli zatiaľ neznámym páchateľom neodborne orezané a tým poškodené, čím mestu Levice vznikla škoda. Prípad bol nahlásený na ORPZ Levice, ktoré začalo vyšetrovanie v tejto veci. Kým prebieha dokazovanie trestného činu/prečinu, opílené konáre nemôžu byť odstránené. Smeti boli vyzbierané.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
16. december 2019

Roland Beláni

Dobrý deň, snáď mi nechcete tvrdiť, že opílené konáre nie je možné zlikvidovať a musia zostať na mieste počas celej doby vyšetrovania? Polícia predsa po nahlásení zrealizovala obhliadku miesta, vec si zdokumentovala a vyšetruje. A neporiadok je možné odstrániť. Čisto po vyzbieraných smetiach vydržalo až 1 deň, dnes je situácia úplne rovnaká. Neporiadok z kontajnerov, kopa už pomaly suchých konárov..... proste takto si tu žijeme, to je realita Levice 2019
09. február 2020

Roland Beláni

Dobrý deň, ubehli už viac, ako dva mesiace od pridania prvého podnetu v tejto veci. Už uplynula aj lehota vyšetrovania podania podnetu, ktoré podalo mesto Levice na neznámeho páchateľa, napriek tomu sa nikto nemá odviezť odpílené konáre. Nás obyvateľov zaujíma do kedy tu plánuje mesto ponechať tento neporiadok ? Chceme veriť, že nie navždy a preto ďakujeme za rýchle riešenie.
Veď sa prídite pozrieť osobne, ako to tu vyzerá.
12. február 2020

Jan Jančo

nadalej je tam neporiadok nic sa s tym nerobi
16. február 2020

Odkaz pre starostu Levice

Dobry den,
podnet bol opatovne zaslany zodpovednej institucii,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levicel@odkazprestarostu.sk
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, konáre aj smeti boli odstránené.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania