Dopravná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Palo 02. decembra 2019

Prosíme pracovníkov firmy VIALLE, ktorí upravujú okolie parkoviska, aby si po sebe po skončení práce pravidelne upratali priľahlé cesty a chodníky. Bývajú tu totiž ľudia a nie prasce a ten neporiadok čo tu po vás zostáva už nie je normálny. Berieme ohľad, že keď pracujete tak sa tomu proste nedá zabrániť, ale keď už končíte a idete domov tak by ste si to po sebe mali aspoň provizórne upratať. Ďakujeme.

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd.územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice

MsÚ Levice
10. december 2019

Palo

Ešte raz dávam do pozornosti, pretože sa pracovníci už zdekovali aj s vybavením, no ten bordel všade na okolí tu po nich ostal, chodníky sú znečistené, všade kopy bahna, špiny. Tak nech si to prídu láskavo po sebe poriadne poupratovať, nerozumiem prečo tak neurobili, vybavenie na to majú, veď zametajú chodníky a cesty po celom meste, to je taký problém tam to auto s kefami a vysavačom na pár minút poslať?
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priľahlé komunikácie boli po ukončení prác očistené od stavebnej činnosti.

odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice
14. december 2019

Palo

Neboli, mám ísť odfotiť tú centimetrovú vrstvu bahna na tom chodníku od stanice?? Stačí keď trochu naprší. Taktiež na príjazdovej komunikácii/chodníku k bytovému domu je to všade roznosené. Uvedomte si, že tu nemáme chodník k bytovke, a musíme chodiť v tej špine ktorú si nosíme do vnútra.
Páčilo by sa vám, keby Vám niekto pred domom urobil takýto bordel a neupratal po sebe a odišel? Treba si to prísť osobne preveriť, lebo od stola viem aj ja napísať niečo, čo v skutočnosti nie je pravda.
Nech si mesto láskavo uvedomí, že zodpovedá za stav chodníkov a ak sa niekto pošmykne na tom bahne a doláme sa, čo v tomto počasí naozaj nie je problém, tak potom len bude sranda, lebo ja som tu na to poukázal, je to tu verejne dostupné, každý si to vie pozrieť, aj poisťovne. A tie si už svoje peniaze vymôžu.
19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prikladáme fotky z pondelka 16.12.2019. Rozsypaný štrk na komunikáciach je posyp zo zimnej údržby.

odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice
19. december 2019

Palo

Áno, už si to ľudia poodnášali na topánkach. Najlepší problém je ten ktorý sa vyrieši sám. No nie?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania