Pri Podlužianke-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
E. T. 14. decembra 2019

Takto vyzerá Podlužianka v Leviciach

16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
17. december 2019

Palo

Túto situáciu má na svedomí povodie Hrona. Oni by to mali čistiť. Tento rok tuším len raz pokosili brehy. Inak je to katastrofa, povyhadzované pneumatiky, kočíky, odpadky. A pritom majú pravidelné pochôdzkové kontroly.
20. december 2019

J. R. Oppenheimer

Objavili ste teplú vodu? :-) Pozrite si podnet: 10. ročia zanedbané koryto Podlužianky (ID 44376) od: Bagara z 15. septembra 2017. A odvtedy sa nič neudialo v tomto smere pre riešenie situácie!
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, koryto Podlužianky je v správe Povodia Hrona, subjekt bol vyzvaný k jeho úprave.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
23. január 2020

Iveta

23.1.2020. To koryto Podlužianky vyzerá ozaj strašne. A neprevažujú odpadky. Aspoň na tomto úseku okolo Okružnej pri základnej škole. Je to porast na dne koryta. Mesto by malo pourgovat Povodie Hrona, aby to vyčistili. Ako píše pán Oppenheimer od 15 septembra 2017 sa v tomto smere nič nevyriešilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania