Koháryho-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Michal 10. januára 2020

Križovatka Koháryho - Turecký rad. Už niekoľko rokov je táto križovatka rozbitá - vychodené koľaje a veľké nerovnosti (tzv. sople asfaltu). Je to nebezpečné hlavne pri odbočovaní a nehovoriac o tom keď naprší (vozovka je extrémne klzká). Na tejto križovatke je množstvo nehôd práve kvôli je katastrofálnemu povrchu, ktorý je roky zanedbaný. Prosím nech sa to rieši kvôli našej bezpečnosti. Budú Vám vďační ľudia aj nápravy našich áut.

15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
03. jún 2020

*pt*

Ako vidim, zodpovedni problem uspesne ignoruju.
Kolaje tam uz maju pomaly 10-15 cm, priecne cez krizovatku sa tym padom neda dostatocne rychlo a plynule prejst , co ma vyrazny vplyv na bezpecnost cestnej premavky!
04. jún 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.