M.R. Štefánika-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Daniela Dančová 10. januára 2020

Chceli by sme upozorniť, že roky nemáme cestu ani chodník pri bytovke na ulici M.R.Štefánika č.42 a 44 pod nadjazdom. V prípade zlého počasia, máme všetko špinavé a všade máme obrovské mláky. Jediná príjazdová cesta k našej bytovke popri nadjazde a je kompletne rozbitá. Ale hlavný problém je, že nemáme cestu okolo bytovky. Popri našej bytovke chodia učitelia ZŠ A.Kmeťa parkovať na ich parkovisko, čím nám okolie celkom ničia.
Ďalej, jediný (betónové kocky) chodník, ktorý k nám vedie od nadjazdu je rozbitý a pre starších občanov veľmi nebezpečný.
Chceli by sme poprosiť , keby sa nášmu problému venovala pozornosť, aby sme už konečne mali cestu v okolí našej bytovky a postupne opravili aj jedinú príjazdovú cestu pod nadjazdom k bytovke. Budeme vďační.

15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu výtlkov na komunikáciách začne mesto Levice po ukončení zimnej údržby v mesiaci marec, Vašu žiadosť na opravu evidujeme.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
15. január 2020

Daniela Dančová

Dobrý deň. Tu nejde len o výtlk, ale hlavný problém je, že nemáme asfaltovú cestu okolo bytovky na Ul. M.R.Štefánika 42 a 44. S pozdravom Dančová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania