Textilná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Romana 13. januára 2020

Veľké množstvo komunálneho odpadu začínajúc od konca ulice Textilná/Ľanová smer Mochovská - rybník (horúcovod). Prosím o odstránenie tohto odpadu.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice, Mestská polícia Levice

MsÚ Levice
20. január 2020

Braňo

Bohužiaľ takýto máme obraz prakticky v celom meste resp na rôznych častiach mesta !
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol vyzbieraný 21.1.2020  a 23.1.2020.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania