Ľ. Štúra-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

! V centre mesta ?!

14. január 2020

Braňo

Prečo nezobrazuje foto?
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice, Mestská polícia Levice

MsÚ Levice
20. január 2020

Braňo

Viac-menej vyzbierané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania