F. Hečku-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Ivan 15. januára 2020

Na ulici Fr.Hečku pri Záhradke je poškodený retardér a je tam aj výtlk na ceste .Je to už natoľko poškodené že hrozí poškodenie pneumatiky.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
23. január 2020

Martin Hebert

Ďakujeme za ochotu retardér je už opravený.
28. január 2020

Martin Hebert

Bude sa opravovať aj výtlk spôsobený retardérom? Kedže retardér bol posunutý tak tam diera stále ostala...
31. január 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet opatovne preposielame samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.