M.R. Štefánika-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Iveta 16. januára 2020

Na priechode pre chodcov na ulici M.R.Štefanika - tretí priechod od súdu pred križovatkou medzi M.R.Štefánika a Okružnou sú hlboké výtlky presne na zebre. Niekto si tu poškodí auto. A ešte horšie pre chodca, ktorý si to náhodou v tme, hmle a stratené v bielej zebre nevšimne. Celý tento úsek cesty je v zlom stave. Poprosíme o nápravu.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácií začne mesto Levice po ukončení zimnej údržby v mesiaci marec 2020.

Oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania