Turecký rad-Dopravné značenie-trciaca tyc

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Martin Hebert 20. januára 2020

Dobrý deň, na ulici Turecký rad medzi Tescom a Mobelixom sa nachádza v chodníku trčiaca železná tyč. Prosím o odstránenie. Dopredu ďakujem.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania