Z. Nejedlého-chybajucui kanal.poklop

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Levice 20. januára 2020

Pri vchode Zd. Nejedleho 45 chyba poklop.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.