29. augusta-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Martin 14. februára 2020

Tak ako pred rokom aj tento rok mesto znova nič neurobilo tak ešte raz a odznova. Vjazd na súkromný pozemok je ohrozený neustále zvyšujúcim sa koreňový systémom stromu ktorý nadvihuje chodník a stáva sa nebezpečným nieen pre ničenie súkromného majetku (auto) ale ohrozuje aj ľudský život. Nakoľko do dnešného dňa sa nič nespravilo. Jeden by si povedal ze najprv musí niekto zomrieť aby sa tu niečo pohlo. Žiadam Vás o odstránenie tohto stromu a koreňovej sústavy. Ak mi chcete argumentovať že je to chránený strom tak potom sa budeme musieť baviť inak. Ohrozuje život, zdravie a majetok ľudí žijúcich v okolí. Nehovoriac, že po menšom daždi musím takmer preplávať cez mláky ktoré sú každým rokom horšie. Dakujem, že riešite. Dúfam, že o rok to nebude v takom istom stave.!!!

19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania