Pod Kusou horou-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Rovnaký problém ako pred rokom. Nebola vykonaná jarná údržba komunikácií. Všade sa po zime váľajú kamienky po ceste. Kedy mesto prestane zabúdať na túto lokalitu? Šeky za dane nezabudnete zaslať že?

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
20. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, čistenie po zimnej údržbe bolo vykonané 5.- 6.5.2020. Keďže  v uvedenej lokalite stále prebieha výstavba rodinných domov, drobná suť nachádzajúca sa na komunikácii sa roznáša z prebiehajúcich stavieb.  Ďalšie čistenie komunikácií  sa bude realizovať podľa harmonogramu v priebehu roka .

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania