Južná-chybajuca strieska

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Uzavretý
meno
Martin Hebert 10. mája 2020

Dobrý deň. Na konci ulici Južnej (v kocke) sa nachádza poškodená strieška k jednému z vchodov. Prosím o opravenie, ďakujem.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

MsÚ Levice
09. august 2020

Martin Hebert

Prosím o znovuzaslanie mestu, ďakujem.
10. august 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
09. september 2020

Martin Hebert

Podnet môžete dať ako uzavretý...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania