Južná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 28. mája 2020

Dobrý deň, na ulici Južná sa už dlhodobu nachádzajú odpadky pri kontajneroch. Rôzne chladničky, pohovky, sedačky... Prosím o vyčistenie priestoru, ďakujem.

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
03. jún 2020

Martin Hebert

Ďakujem, priestor je už vyčistený :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania