29. augusta-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 28. mája 2020

Dobrý deň, na ulici 29.augusta sa nachádza otvorená elektrická skriňa ktorá je priľahlá k domu. Prosím o uzatvorenie a zabezpečenie skrine, ďakujem.

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Hebert, pri zadávaní podnetu na odkazprestarostu je potrebné rozlišovať, čo je v zodpovednosti mesta a čo nie. Starostlivosť o súkromné pozemky či stavby nie je v kompetencii mesta ale samotných majiteľov nehnuteľností.

MsÚ Levice
28. máj 2020

Martin Hebert

Stačí tu skriňu niečím zavrieť, nechcem od vás nič viac, alebo si to mám spraviť sám?
24. jún 2020

Martin Hebert

Ďakujem skriňa už je zavretá.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.