Školská-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Uzavretý
meno
Adam Mihál 08. júna 2020

Zdravím, už to dlhšie proste nejde zvládať. Na Ul. Školská 3 z vnútra z takzvanej "kocky" je asi to najnevhodnejšie osvetlenie v LV. Extrémne svieti do bytov na prízemí a 1. poschodí, žiadame teda o odstránenie takýchto nevhodne umiestnených lámp. Vchody už majú automatické osvetlenie a zapína sa aj keď ide niekto po chodníku, je to úplne postačujúce. My by sme sa už konečne radi vyspali, v tme, a nie ako cez deň. Vďaka.

09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
16. júl 2020

Adam Mihál

Zdravím, ako je na tom môj podnet? vďaka
17. júl 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
02. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na predmetnom stĺpe verejného osvetlenia je osadené svietidlo o príkone 70W, čo je najnižšia možná zdrojová štruktúra daného osvetlenia. Vypínať verejné osvetlenie vzhľadom na jeho funkčnosť neplánujeme, len v prípade, že vlastníci bytového spoločenstva podajú žiadosť. 

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, Mestský úrad Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania