M.R. Štefánika-rozbity a poskodeny chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Zlatica V. 11. júna 2020

Prosím Vás, pán primátor, to naozaj NIKTO NEVIDÍ ako vyzerajú chodníky v centre mesta ??? !!! Na Štefánikovej na chodníku popri OD Pokrok sa po daždi nedá prejsť. Chodník po celej šírke 3 metre (od prístupovej cesty na parkovisko) je jedna obrovská mláka, ľudia musia chodiť kade tade okolo cez trávnik a kríky... Ráčte sa na to pozrieť - po daždi... Pre istotu prikladám fotku z 10.6.2020. Prosím o riešenie.

11. jún 2020

Iveta

Súhlasím. Po tomto chodníku sa po daždi NEDÁ prejsť. Súvislá mláka. Musíme chodiť po tráve, alebo ceste. Najlepšie v gumákoch. Najvyšší čas celý rozbitý chodník opraviť.
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník je zaradený do investičného plánu opráv, dažďovú vpusť sme vyčistili.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
08. júl 2020

Iveta

Dobrý deň. Je v investičnom pláne aj nejaký časový horizont ? Napríklad tretí štvrťrok 2020 ? Nejasná odpoveď samosprávy. V pláne snáď je nejaký časový údaj. Nepovažujem podnet za vyriešený.
10. júl 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vzhľadom na opakujúci sa podnet týkajúci sa závad na chodníku na ul. M. R. Štefánika a na parkovisku pred vchodmi č. 13-17 na ul. M. R. Štefánika sme realizáciu rekonštrukcie navrhli do plánu investícií na rok 2021. Plán investičných akcií po prerokovaní v komisii bude zaradený do návrhu rozpočtu na rok 2021, ktorý schvaľuje mestské zastupiteľstvo. O ďalšej realizácii vás budeme informovať.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
30. september 2020

Iveta

Tento podnet nie je vyriešený. Samospráva ho iba navrhuje do rozpočtu až na rok 2021. O ďalšej realizácii nás vraj bude informovať.
12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,  uvedenú časť chodníka na ul. M. R. Štefánika - výtlk pri parkovisku pre OD Pokrok sme už opravili. Oprava ďalšej časti chodníka  je navrhnutá do plánu investícií na rok 2021.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
12. október 2020

Iveta

Ďakujeme pekne.
14. október 2020

Iveta

Dobrý deň. 13.10.2020 po dlhotrvajúcich dažďoch máme na Opravenom chodníku zase súvislú mláku. Počasie ukázalo, ako zle, alebo teda vôbec to nie je vyspádované. Môžeme naďalej chodiť v gumákoch. Treba to u firmy, ktorá to robila reklamovať a dať poriadne opraviť. Dúfam, že im za toto nikto nezaplatil. Aj podnet treba znovu otvoriť.
16. október 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania