29. augusta-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 13. júna 2020

Dobrý deň, na ulici 29.augusta oproti bývalej materskej škôlke sa nachádza zlomený konár. Prosím o opílenie, ďakujem.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
24. jún 2020

Martin Hebert

Ďakujem, problém už je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.