Dopravná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Tomáš 03. júla 2020

Po oprave cesty a osadenia poklopu kanalizacny poklop stale vyskakuje von z obruče. Je nestabilný a hrozí roziko ze tam padne dieta alebo sa poškodí vozidlo.

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kanalizačný poklop je v správe Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, stredisko Levice, na nedostatok sme ich upozornili.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kanalizačný poklop bol opravený.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.