Pod Kusou horou-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Oblasť Krížny Vrch - od Tlmačskej cesty až hore na ulicu Pod Kusou horou nie je pokosená. Tento rok sa tu pracovníci Vialle ani raz neukázali. Príjazd je do kopca a burina na okrajoch komunikácie je taká vysoká že nie je vidieť prichádzajúce autá v zákrute. Hrozia kolízie. Pre alergikov táto krása tiež nie je najvhodnejšia. Kliešte a iná háveď sa tu množia.

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, trávnaté plochy popri prístupovej ceste boli pokosené dňa 22.7.2020.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
24. júl 2020

František

21.7. píšete že boli pokosené 22.7. :)) no fajn. Boli by vhodné prísť vizuálne skontrolovať aktuálny stav po kosení, nakoľko je tam stále džungľa. Foto zo dňa 23.7. Toto je podľa vás vyriešený podnet???
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor križovatky, dopravné značenie a priľahlý pás popri prístupovej ceste bude  upravený v priebehu tohto týždňa.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor križovatky, dopravné značenie a priľahlý pás popri prístupovej ceste boli upravené .

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.