Tichá ulica-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Neprehľadná zákruta, pomohla by montáž zrkadla

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
21. august 2020

Lukáš

Niečo nové vo veci?
24. august 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, správca komunikácii mesta Levice  po preverení oprávnenosti požiadavky požiada o vydanie určenia dopravného značenia Cestný správny orgán. Po vydaní rozhodnutia bude dopravné značenie realizované. 

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
20. september 2020

Lukáš

Nič nové...
21. september 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
09. október 2020

Lukáš

Zatiaľ žiadna zmena
12. október 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
11. november 2020

Lukáš

Žiadna zmena
29. november 2020

Lukáš

Žiadna zmena
01. december 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.