Pod Kusou horou-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Nefunkčné osvetlenie celej ulice Pod Kusou horou. Výpadok pretrváva už niekoľko dní.

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ

MsÚ Levice
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie sme už opravili .

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania