Š. Majora-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Opäť nefunkčné osvetlenie na ulici Š. Majora. Tma neskutočná.

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ

MsÚ Levice
19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania