Tichá ulica-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Petra 10. augusta 2020

Dobrý deň, aktuálne osvetlenie Svätojánskej ulice je nedostačujúce. Ulicu od domu č. 35 po č. 45 osvetlujú len dve svetlá. Žiadam o prehodnotenie doplnenia chýbajúceho svetla na existujúci elektrický stĺp medzi domom č. 39 a č. 41. (vyznačené na fotke), prípadne iné riešenie vedúce k vyriešeniu tohto stavu.
Mimochodom, nie je možné pri podaní podnetu vybrať Svätojánsku ulicu, zvolila som preto Tichú ulicu, ktorá je najbližšie.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Oddelenie Životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ

MsÚ Levice
19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, doplnenie verejného osvetlenia zrealizujeme po ukončení výstavby kanalizácie na Ul. Sv Ján.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ
28. december 2020

Petra

Dobrý deň, vystavba kanalizácie bola ukončená cca pre 2-3 týždňami. Kedy bude zrealizované slúbené osvetlenie?
28. december 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
25. január 2021

Petra

Dobrý deň,
máme tu pomaly koniec januára a osvetlenie je stále nezrealizované.
Čo na to samospráva?
28. január 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
01. marec 2021

Petra

Dobrý deň,
uplynul ďalší mesiac, kedy sa dočkáme požadovaného osvetlenia?
Vopred ďakujem za skorú odpoveď
04. marec 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
31. marec 2021

Petra

Dobrý deň,
je tu koniec marca a osvetlenie nám stále chýba.
Kedy už môžeme jeho realizaciu očakávať?
06. apríl 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
30. apríl 2021

Petra

Dobrý deň,
je koniec apríla a predmetné svetlo nebolo stále doriešené. Ako to vyzerá s jeho realizáciou?
03. máj 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
31. máj 2021

Petra

Dobrý deň,
ako to vyzerá s realizáciou dodatočného osvetlenia? Hlásim sa opäť po mesiaci...
31. máj 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
30. jún 2021

Petra

Dobrý deň,
ako to vyzerá? Dočkáme sa už toho osvetlenia?
No a ako vždy, nezabudnite, prosim, poslať tento podnet samospráve.🤦🏼‍♀️
30. jún 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
31. júl 2021

Petra

O pár dní to bude rok, čo neviete vyriešiť dané osvetlenie. Má ďalej vôbec význam vám sem písať?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.