M.R. Štefánika-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Iveta 19. augusta 2020

Dobrý deň. Na chodníku od súdu smerom k stanici je vždy po dažďoch súvislá veľká mláka. Je v zlom stave. Nedá sa tadiaľ prejsť. Treba ho opraviť.

24. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice /odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ

MsÚ Levice
30. september 2020

Iveta

29.9.2020. Na chodníku je zase súvislá mláka po dažďoch a hlboké výtlky. Vyše mesiaca čakáme na odpoveď - riešenie od dvoch odd. MsÚ.
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vzhľadom na opakujúci sa podnet týkajúci sa závad na chodníku na ul. M. R. Štefánika a na parkovisku  pred vchodmi č. 13-17 na ul. M. R. Štefánika sme realizáciu rekonštrukcie navrhli do plánu investícií na rok 2021. Plán investičných akcií po prerokovaní v komisii bude zaradený do návrhu rozpočtu na rok 2021, ktorý schvaľuje mestské zastupiteľstvo. O ďalšej realizácii vás budeme informovať. 

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
30. september 2020

Iveta

Ďakujeme za odpoveď. Tešíme sa, že o ďalšej realizácii nás budete informovať.
12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,  uvedenú časť chodníka na ul. M. R. Štefánika - výtlk pri parkovisku pre OD Pokrok sme už opravili. Oprava ďalšej časti chodníka  je navrhnutá do plánu investícií na rok 2021.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
12. október 2020

Iveta

Dobrý deň. Ďakujeme veľmi pekne.
14. október 2020

Iveta

Dobrý deň. Teraz, keď dva dni stále prší, máme zase na Opravenom chodníku súvislú mláku. Počasie ukázalo, ako zle, alebo teda vôbec to nie je vyspádované. Môžeme chodiť naďalej v gumákoch. Treba to u firmy, ktorá to robila reklamovať a dať poriadne opraviť.
14. október 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
18. október 2020

Iveta

Dobrý deň. Mláka sa tu naďalej stále tvorí.
04. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol opravený.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania